6 patarimai kaip mažą kambarį paversti vizualiai dideliu


Maža erdvė? Ne problema! Keli žingsniai, keli patarimai ir pagalvosite, jog kažkas pridėjo papildomus kvadratinius metrus jūsų kambariui!


6 dalykai, į kuriuos turite atkreipti dėmesį

 • sienų spalva
 • veidrodžiai
 • baldai
 • šviesos šaltiniai
 • užuolaidos
 • kilimai


Paversti mažą erdvę jaukia, patogia Jūsų poreikiams bei subalansuota gali atrodyti tarsi misija neįmanoma. Bet žinant kelis svarbiausius aspektus - tai visai nesunku. Netrukus apžvelgsime juos ir pasidalinsime keliais patarimais kaip paversti mažą erdvę vizualiai didesne ir patrauklesne. 


interjeras, interjero dizainas, klasika, elegancija, elegantiskas interjeras,namai, kambarys, svetaine, koridorius, miegamasis, dizainas, buto interjeras, namo interjeras, miegamojo interjeras, svetaines interjeras, baldai, kambario baldai, sofa, sofa marlon brando

Foto gamintojo.Sofą MARLON BRANDO rasite mūsų el.parduotuvėje: SOFA MARLON BRANDO

1

Tamsi akcentinė siena

Tamsi, akcentinė siena yra vienas iš būdų kaip vizualiai padidinti kambarį. Tamsios spalvos sieną vizualiai patraukia toliau nuo regos taško. Trumpą kambarį vizualiai galite padaryti ilgesniu, o siaurą kambarį – platesniu. Pasirinkę šviesas, šiltas spalvas gausite priešingą efektą – siena atrodys esanti arčiau ir tai dar labiau sumažins vizualų kambario plotą.

2

veidrodis

Veidrodžiai dar viena priemonė, kuri gali optiškai padidinti jūsų kambarius. Veidrodžiai atspindėdami šviesą sukuria “gylio” efektą patalpoje. Veidrodžiai taip pat puikus pasirinkimas, kai namuose yra maži langai ir patenka mažai dienos šviesos. Pakabinti veidrodžiai tarp langų ar abiejose lango pusėse įneš daugiau šviesos ir taip pat vizualiai padidins patį langą.

interjeras, interjero dizainas, klasika, elegancija, elegantiskas interjeras,namai, kambarys, svetaine, koridorius, miegamasis, dizainas, buto interjeras, namo interjeras, miegamojo interjeras, svetaines interjeras, baldai, baldai kambariui, elegantiski baldai, stalas, staliukas, kavos staliukas, kavos staliukas aubrey

Foto gamintojo.Staliuką AUBREY rasite mūsų el.parduotuvėje: STALIUKAS AUBREYFotelį PAOLO rasite mūsų el. parduotuvėje: FOTELIS PAOLOSofą PAOLO rasite mūsų el. parduotuvėje: SOFA PAOLO 

3

baldai

 • Mažoje patalpoje baldų taip pat turėtų būti nedaug. Neužgriozdinkite kambario didžiule sofa ar didelėmis lentynomis, geriau rinkitės universalesnius baldus.
 • Be to, rinkitės lentynas tokių pačių spalvų kaip sienos. Taip jos susilies į bendrą vaizdą ir sukurs paprastumo efektą.
 • Renkantis staliukus svetainėje rinkitės stiklinius ar akrilinius. Stalai stikliniu paviršiumi yra rekomenduoji todėl, kad pro juos matosi grindys, o tai suteikia erdvės ir lengvumo įspūdį.
 • Sėdimieji baldai be atlošų ir porankių taip pat geras sprendimas norint nesukurti vizualios betvarkės – rinkitės pufus ar suolus.

4

daugiau šviesos

 • Tamsios, blankios erdvės tiesiog pranyksta, todėl šviestuvų reikia bent trijose kambario vietose.
 • Toršerai – dailus ir gražus pasirinkimas, tačiau ne mažoje erdvėje.
 • Čia apšvietimas turi būti kuo aukščiau – taip šviesos kris daugiau ir kambarys atrodys erdvesnis.
 • Mažytės lubose sumontuotos lemputės vienas iš pasirinkimų tokiai erdvei – jos neužima papildomos vietos (ypač grindų zonoje) ir puikiai apšviečia.
 • Mažai erdvei rinktinės lubinius ir sieninius šviestuvus. Mūsų el. parduotuvėje galite rasti didelį lubinių šviestuvų pasirinkimą, kurie puikiai tiks mažai erdvei – neužims per daug vietos ir puikiai apšvies. Mūsų siūlomi lubiniai šviestuvai – paspaudus čia.
interjeras, interjero dizainas, klasika, elegancija, elegantiskas interjeras,namai, kambarys, svetaine, koridorius, miegamasis, dizainas, buto interjeras, namo interjeras, miegamojo interjeras, svetaines interjeras, audinys, uzuolaidos, audiniai uzuolaidoms, audiniai baldams, audiniai pagalvems, audinys uzuolaida, audinys noa

Foto gamintojo.Audinį užuolaidoms NOA rasite mūsų el.parduotuvėje: AUDINYS NOA

5

užuolaidos

Kadangi tokiam kambariui reikia kuo daugiau šviesos – rinkitės kuo plonesnes ir daugiau šviesos praleidžiančias dienines užuolaidas. Naktines užuolaidas geriausia rinktis panašios spalvos kaip sienos, tokiu būdu jos tarsi susiliedamos praplatins kambarį. Nepamirškite svarbiausios taisyklės – užuolaidos turi būti nuo lubų viršaus iki pat žemės. Taip bus sukurtas aukštesnių lubų įspūdis ir kambarys atrodys vizualiai didesnis.

Mūsų siūlomi audiniai tiek dieninėms, tiek naktinėms užuolaidoms – paspaudus čia.

6

kilimai

Investuokite į didelį kilimą. Dideli kilimai automatiškai verčia akis nukreipti žvilgsnį į jo išorinius kraštus ir taip vizualiai prideda papildomus kvadratinius metrus. Bet nepamirškite – įvairių raštų ir spalvų kilimas kaip tik “užgriozdins” erdvę. Geriau rinkitės šviesų, natūralių, lengvų spalvų ir raštų ar vienspalvį kilimą.

Jei manote, kad šios žinios Jums naudingos arba gali būti naudingos Jūsų draugams labai džiaugsimės jei paskleisite plačiau:)