Interjero Idėjos

Akinantis spindesys

Mėgstate spindesį ir tviskesį? Jums patinka glamūrinis namų įvaizdis? Galime padėti susikurti tokį interjerą.

Norite, kad svetainėje pūstų modernūs vėjai? To pavyks pasiekti, jei pasirinksite sofas ir fotelius „Taylor“. Architektūrinės estetikos pridės kavos staliukai „Superia“ ir baro vežimėliai „Royalton“: prabangūs, žavingi ir elegantiši, skaidraus stiklo paviršiaus. Tai bus unikali detalė jūsų namuose, atkreips dėmesį bei papuoš.

Šiam ansambliui glamūrinio įspūdžio suteiks aštuonkampės formos veidrodžiai „Parade“. Juos pakabinę miegamajame, prieškambaryje ar prieangyje sukursite dinamišką vaizdą. Išskirtinio stiliaus šiuolaikinis veidrodis yra aštuonkampės formos, o atskiri segmentai kuria nuostabų trimatį rėmą.

Krištolo stiklo pakabinamieji šviestuvai „Amazone“ apšvies bet kurią vietą jūsų namuose. Juos galite sugrupuoti ir sukurti akinantį efektą. Blizgantys stačiakampiai kristalai sulaiko šviesą, kad ant aplinkinių paviršių nekristų ryškių atspindžių. Subtilaus vaizdo suteiks ir staliniai šviestuvai „Mistero“.


Jei manote, kad šios žinios Jums naudingos arba gali būti naudingos Jūsų draugams labai džiaugsimės jei paskleisite plačiau:)