Interjero Idėjos

10 IŠSKIRTINIŲ STALINIŲ ŠVIESTUVŲ JŪSŲ INTERJERUI

Šviesos niekada nebus per daug! Ypač tokios, kuri yra išsklaidyta erdvėje ir skleidžia jaukumą. Norimą įspūdį sukurti padeda staliniai šviestuvai. Siūlome apžiūrėti 10 ,,Eichholtz“ stalinių šviestuvų, kurie galėtų papuošti jūsų interjerą.

1.

Praėjusio amžiaus vidurio dvelksmas

Jei jaučiate nostalgiją praėjusio amžiaus vidurio stilistikai, tikriausiai negalėsite atsispirti šviestuvui COYOTE. Žavingas trijų kojelių stovas suteikia žaismingumo, o aukso spalvos gaubtas skleidžia prabangos ir elegancijos įspūdį. Jis tiks tiek eklektiškame, tiek minimalistiniame interjere kaip išskirtinis akcentas.

2.

Gamtos motyvai

Mėgstate botanikos tendencijas interjere? Tokiu atveju stalinis šviestuvas OLIVIER patrauks jūsų dėmesį. Dėl elegantiškų detalių jį jau spėjo pamėgti interjero dizaineriai ir žmonės, kurie domisi ypatingais namų aksesuarais. Kone visą grožį kuria šviestuvo stovas, kurį sudaro keturi žalvario palmių lapai ir juodo granito pagrindas. Juodo aksomo gaubtas suteikia elegancijos ir prabangos įspūdį.

3.

Atogrąžų prabanga

Išskirtinė forma ir išsklaidyto apšvietimo galimybės – šio šviestuvo privalumas. Tiems, kurie ieško ypatingos interjero dekoro detalės, šviestuvas HACIENDA gali būti tai, ko išties reikia. Šviestuvas sudarytas iš dviejų poliruotų žalvario palmių lapų ir apvalaus juodo pagrindo. Kas gali būti geriau, nei vienu metu nušauti du šūvius: įsigyti ir šviestuvą, ir meno kūrinį.

4.

Lengvumas ir šviesa

Galbūt jūsų miegamojo ar svetainės interjeras šviesus, pastelinių spalvų ir mėgstate lengvas formas? Stalinis šviestuvas BIENNALE tiks erdvėje, kurioje puoselėjamas lengvumo ir šviesumo įspūdis, aplinka harmoninga. Baltas gaubtas tiks prie bet kurio elegantiško interjero, o aukso spalvos  stovas suteiks prabangos ir švaros įspūdį.

5.

Elegancijos etalonas

Stalinis šviestuvas BONHEUR puikiai tiks kaip dekoratyvi, elegantiška detalė miegamajame, svetainėje ar hole. Šviestuvą sudaro juodo granito pagrindas, sendinto aukso spalvos metalinis stovas. Jei pasirinksite šį šviestuvą, neabejokite, kad tai bus išties į akis krentanti puošni detalė. Šis šviestuvas – meno kūrinys, kuris negali praslysti pro akis.

6.

Ypatingas pasirinkimas

Išskirtinės stilistikos šviestuvas WANG dėl savo pramoninės išvaizdos panašus į žibintus, kuriuos XX a. pradžioje naudojo budėtojai, patruliavę gamyklose tamsiu paros metu. Rankena buvo reikalinga, kad būtų galima žibintą nešti, tačiau šiuolaikiškai versijai – tai tik dizaino detalė. Aukso spalvos spalvos apdaila ir padūmavęs stiklas suteikia ypatingą dizainą. Jį pasirinkę neprašausite pro šalį – tai išskirtinė detalė jūsų namams.

Nothing found.

7.

Balta estetika

Drąsiai derinkite šiuolaikinę ir praėjusio amžiaus vidurio stilistikas ir sukurkite savo ypatingą braižą. Tai padaryti padės šviestuvas ROBBINS. Įspūdingas skulptūriškas stovas su žalvario apdaila kuria išskirtinį dizainą. Šis įspūdingas stalinis šviestuvas padės išgauti prašmatnų ir rafinuotą estetinį vaizdą jūsų interjere.

8.

Glamūrinis įvaizdis

Šis šviestuvas tikrai pagyvins net niūriausią interjerą. Aukso spalvos kupolo formos gaubtas sufleruoja apie praėjusio amžiaus vidurio atgarsius, balto marmuro pagrindas dekorui suteikia rafinuotumo ir rimties, o įvairių dydžių skaidrūs stikliniai burbulai šiam dizainui priduoda žaismingo akcento ir netikėtumo įspūdį.

9.

Nuotaikingas stilius

Tie, kurie nenori klasikinių šviestuvų savo interjere, tikrai neliks abejingi stilingiems burbulams. Šis šviestuvas tiks tiek eklektiškame, tiek žaismingame interjere – tereikia išrinkti jam vietą. Patikėkite, tokį įmanoma priderinti ir elegantiškame interjere.  Žalvario apdaila ir stilingi burbulai kuria išskirtinį dizainą.

10.

Akmens žavesys

Norėdami erdvei suteikti efektingos ir šiuolaikiškos estetikos, neprašausite pro šalį, jei pasirinksite stalinį šviestuvą „Rock Crystal“. Šviesus akmuo skleidžia pasakišką grožį, o žalvario apdaila suteikia solidumo. Šis akmens kristalo stalinis šviestuvas bet kuriam interjerui suteiks išskirtinio dizaino. Kur kas įspūdingiau atrodo, kai sugrupuojami keli.


Jei manote, kad šios žinios jums naudingos arba gali būti naudingos jūsų draugams, labai džiaugsimės, jei paskleisite plačiau:)