Interjero Idėjos

10 DARBO STALŲ NAMŲ BIURUI 

Šiuo metu, kai daugeliui tenka likti namuose, ne vienas susiduria su problema, kuri anksčiau nebuvo tokia opi, – neturi darbo stalo. Tenka sėdėti prie tam neskirtų valgomojo, kavos ar kitokios paskirties staliukų. Išties patogus, geras stalas gali palengvinti darbo namuose sąlygas. Siūlome apžiūrėti 10 ,,Eichholtz“ namų biuro stalų. Beje, daugelis jų ne tik praktiški, bet ir labai stilingi!

1.

Stiklo ir metalo dermė

Jei jums patinka stiklas ir metalas, mėgstate tiesias linijas, dėmesį turėtų patraukti šis darbo stalas. Dailus nerūdijančiojo plieno rėmas, skaidraus stiklo stalviršis ir stalčiukas smulkmenoms susidėti suteikia šiam darbo stalui ne tik elegancijos, bet ir praktiškumo. Jis tiks tiek eklektiškame, tiek minimalistiniame interjere.

2.

Minimalistinis dizainas

Mėgstate medžio ir metalo kombinacijas interjere, žavi industrinis dizainas? Tokiu atveju šis žavingas darbo stalas jūsų aplinkoje tiks kuo puikiausiai. Stilingas, subtilaus dizaino darbo stalas tikrai derės jūsų namų biure. O jei tokios vietos neturite, jis puikiai atrodys ir svetainėje ar kitoje erdvėje. Patogumo suteikia 3 stalčiai, kuriuose galite laikyti darbui reikalingas priemones.

3.

Tradicinis požiūris

Praktiškumas ir grožis eina išvien! Tvirtumas, tradicinė forma, kokybiškos medžiagos – šio baldo privalumas. Net 5 stalčiuose galite laikyti darbui reikalingus daiktus. Be to,  dėl subtilių formų stalas „Melchior“ lengvai derės įvairių stilių interjeruose. Šis stilingas rašomasis stalas bus ne tik išskirtinis akcentas, bet ir baldas, kuris palengvins jūsų kasdienį darbą.

4.

Stilingas pasirinkimas

Galbūt jūsų namuose dominuoja šviesūs tonai, mėgstate išskirtinio dizaino baldus? Šis darbo stalas tiks erdvėje, kurioje puoselėjamas lengvumo ir šviesumo įspūdis, aplinka harmoninga. Tai puikus pasirinkimas norint sukurti modernios klasikos stiliaus darbo kambarį.

5.

Pilki atspalviai

Galbūt esate iš tų žmonių, kurie negali gyventi be pilkų tonų? Jei taip, tada atsispirti šiam darbo stalui bus sudėtinga. Lenktos linijos, apgalvotas dizainas ir patogūs stalčiukai bei lentynėlės tikrai padės namų biurą įrengti kur kas patogesnį, o darbą vykdyti sklandžiau.

6.

Subtilus stilius

Jei pasirinksite šį stalą, sukursite patogų ir jaukų namų biurą. Ploname, juodame rėme yra trys stalčiai. Išskirtinio grožio šiam stalui suteikia senovinio žalvario rankenėlės. Tuomet, kai namų biuro jums nebereikės, šis stalas puikiai atrodys tiek svetainėje, tiek kitoje erdvėje.

7.

Praėjusio amžiaus vidurio dvelksmas

Derinkite šiuolaikinę ir praėjusio amžiaus vidurio stilistikas ir sukurkite savo ypatingą stilių. Tai padaryti padės šis darbo stalas. Universalus, didelis stalas, pagamintas iš eukalipto faneros ir dailintas bronza, puikiai papildys jūsų darbo kambarį. Jis turi 4 patogius stalčius rašikliams, užrašų knygutėms ir kitiems raštinės reikmenims laikyti.

8.

Netikėta prabanga

Originalus ir itin modernus stalas EVOLUTION – tikras prieštaravimas įsitikinimui, koks turi būti darbo stalas. Ąžuolo fanera, netikro juodo marmuro stalviršis dvelkia prabanga, o nerūdijančiojo plieno konstrukcija užtikrina ilgus naudojimo metus. Penki ąžuolo faneruotės stalčiai puikiai tinka laikyti raštinės reikmenis.

9.

Du viename

Stilingas, šiuolaikiškas ir kompaktiškas darbo stalas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo vietą. Pasirinkdami šį komplektą nebeturėsite sukti galvos dėl kėdės – įsigysite ir stąlą, ir kėdę. Nors baldas kompaktiškas, tačiau turi net du talpius stalčius, kuriuose galima laikyti darbui svarbius reikmenis. Šis solidus derinys jūsų namams suteiks tikrosios elegancijos.

10.

Patogus ir stilingas

Norėdami erdvei suteikti efektingos estetikos, neprašausite pro šalį, jei pasirinksite stalą „Sahara“.  Ne tik stilingas, bet ir funkcionalus – taip būtų galima apibūdinti šį darbo stalą. Papildoma lentynėlė bus patogi laikyti darbo reikmenims, o norint ją galima išimti. Be to, jei pageidausite, baldą bus labai paprasta pernešti į kitą vietą.


Jei manote, kad šios žinios jums naudingos arba gali būti naudingos jūsų draugams, labai džiaugsimės, jei paskleisite plačiau:)