01 / Mocha Flat


VizualizacijaSketch interjero studijaAutoriai: Erika Černiauskaitė, Aistė Narušytė

Šio projekto koncepciją kūrėme drąsiam žmogui, kuris nebijo eksperimentuoti. Projektuojant būstą siekėme sukurti balansą tarp jaukaus ir charakteringo interjero. Tam pasiekti derinome iš pirmo žvilgsnio nesuderinamas tekstūras, tokias kaip medis, marmuras, betonas, žalvario detalės, veidrodis ir pan. Tam, kad prigesintume šių tekstūrų intensyvumą, pasirinkome ramias, žemiškas spalvas. Pačius baldus pasirinkome lenktų formų, kurios, laikui bėgant, nesensta ir suteikia interjerui išskirtinumo. Projektuojant būstą taip pat apsvarstytas funkcionalumas ir komfortas. Sujungus šias idėjas bei savybes gimė projektas “Mocha Flat”.

02 / Butas Paupy – NUGALĖTOJAS PAGAL KATEGORIJĄ „VIZUALIZACIJA“


Vizualizacija
Autoriai: Mantas Kartanas, Gabija Naudžiūtė
Modernia klasika alsuojantis 100 kv.m. butas Paupy išsiskiria prabanga, elegancija ir rafinuotais sprendimais. Pagrindinis tikslas buvo sukurti šviesius, jaukius namus, kuriuose patogiai jaustųsi 4 asm. šeimos gyventojai, būtų pakankamai vietos namų bibliotekai, bendram daiktų sandėliavimui, tačiau nuo to nenukentėtų estetinis vaizdas. Tam pasitelkta šviesi spalvų paletė, veidrodžiai, žalvario akcentai balduose, šviestuvuose ir tokiose smulkiose detalėse, kaip rankenos, dekoro elementai. Chevron tipo parketas, filinginės durys bei suformuota arka patekimui į svetainę dar labiau sustiprina klasikos spūdį, tačiau jį perteikia lengvai ir moderniai.
Miegamojo zonoje, kaip ir bendrose erdvėse atkartojami poliuretaninių lipdinių- moldingų dekoro elementai ant sienų, pastelinė spalvų gama, beige audinių baldų parinktys, veidrodžiai. Komfortiškam išlipimui iš lovos rytais, tiesimas kilimas, maloniam knygos skaitymui su vaizdu į Vilnelę- statomas margas akcentinis Giardino krėsliukas. 

03 / Prabangūs apartamentai


VizualizacijaAutorė: Akvilė Kiauliavičienė
Projekto interjeras – šiuolaikiškas, modernus, turintis subtilias klasikos užuominas. Dominuojanti neutralių žemės spalvų paletė, natūralios medžiagos, žalvario bei bronzos metalai kuria šiek tiek vyrišką, bet prabangią ir jaukią namų atmosferą. Prie suprojektuotų baldų priderinti išskirtiniai aukštos klasės šviestuvai, kurie atlieka ne tik apšvietimo funkciją, bet ir puošia namų erdves.

04 / Mėlyni akcentai


VizualizacijaAutoriai: Cle de Maison
Šioje interjero vizijoje vyrauja raštų bei tekstūrų gausa - veidrodžiai (tiek ant sienos, tiek ant lubų), įvairių raštų plytelės, svetainės grindys - rankų darbo mediniai skydai. Neapsieinama be blizgių metalinių detalių bei prabangių, tamsinto stiklo šviestuvų, kurie erdvei suteikia mistiškumo. Kliento pageidavimas - drąsus eklektiškas modernas. Veidrodinės lubos svetainėje itin praplečia erdvę, sukuria iliuzijos pojūtį. Svečių bei šeimininkų voniose vyrauja spalvoto marmuro plytelės ir spalvoti veidrodžiai, kurie dar labiau sustiprina emociją. 

05 / Rami prabanga


Vizualizacija

Autorius: Intersea dizaino studija

Išraiškinga erdvė ir švelnūs šilti atspalviai įtraukia ir atpalaiduoja. Erdvi svetainės zona ir didelis pietų stalas kviečia bendrauti, juoktis ir mėgautis gyvenimu. Virtuvės zona vos atskirta, tačiau vistik labai svarbi, darniai įsilieja į visumą.

06 / Namas prie ežero


Vizualizacija

Individualaus namo prie ežero vizualinė koncepciją. 

Tai jaukus, modernios klasikos interjeras, kuriame vyrauja šiltos, šviesios spalvos, klasikinio stiliaus interjero detalės.

Vizualizacijos parengtos 2020 m.

PROJEKTE PANAUDOTI Eichholtz produktai

07 / Elegantiška klasika


Kuriant šį interjerą didelį dėmesį teikėme klasikos stilistikai, tačiau į visą tai žiūrint kiek šiuolaikiškiau. Rezultatas- elegancija bei estetika spinduliuojantys namai.

PROJEKTE PANAUDOTI Eichholtz produktai

08 / Marmuru pasipuošę namai


Tai rafinuotas, lengvumu spinduliuojantis, šviesiais tonais pasipuošęs interjeras, kuriame modernumas darniai susilieja su klasika. Erdvėse pastebimas marmuras suteikia namams ilgaamžiškumo, prabangos pojūtį, subtilios aukso detalės įneša elegancijos, šilumos. Šilumą čia puoselėja ir smėlio, kreminių atspalvių gausa, kuri erdves apgaubia ir jaukumu.

PROJEKTE PANAUDOTI Eichholtz produktai

09 / Butas Kaune


VizualizacijaAutorė: Justina Švaikovska

Interjeras jaunai šeimai, elegantiškos, modernios klasikos stilistikos.

Akcentinių apdailos medžiagų duetas interjere, tai yra reljefinės sienų plokštės, medžio apdailos su LED linijiniais šviestuvais.

Pagrindinėje erdvėje kompoziciją papildo išskirtinis kabantis bei sieniniai šviestuvai Eichholtz.

Interjere dominuoja pilkos spalvos atspalviai, derinami su kontrastinga juoda ir balta spalva, medžio faktūromis. Spalvinis akcentas yra tamsiai smaragdinė žalia spalva suteikianti rafinuotumo bei elegancijos.

PROJEKTE PANAUDOTI Eichholtz produktai