Eleganthome.lt prekių grąžinimas

SVARBU:

Dažnai klientai klausia dėl užsakomųjų prekių grąžinimo. Suprantame Jūsų nuogąstavimus, ar prekė atrodys taip, kaip įsivaizduojate, ar tilps, ar tiks prie jau esamų baldų. Tačiau užsakomųjų prekių grąžinti negalėsite (žinoma, išskyrus nekokybiškas ar neatitinkančias aprašymo prekes), todėl būkite labai atidūs ir teiraukitės visų rūpimų klausimų. Mes nemokamai "virtualiai pamatuosime" prekę pagal jūsų interjero fotografijas. Jei pateiksite brėžinius, patikrinsime, ar tilps, patarsime dėl stilistikos.

Apačioje rasite oficialų vartotojų teisių straipsnį:

6.356 straipsnis. Daiktų pardavimas pagal pavyzdžius

1. Vartojimo pirkimo-pardavimo sutartis gali būti sudaryta pagal pirkėjui pardavėjo pasiūlytus daiktų pavyzdžius (prekių aprašymą, prekių katalogus, modelius ir t. t.).

2. Jeigu įstatymai ar sutartis nenumato ko kita, tai sutartis pagal daiktų pavyzdžius laikoma sudaryta, kai pardavėjas pristato daiktus į sutartyje nurodytą vietą, o jei pristatymo vieta sutartyje nenurodyta, – į vartotojo gyvenamąją vietą.

3. Pirkėjas iki daiktų perdavimo turi teisę atsisakyti sutarties pagal daiktų pavyzdžius. Tačiau šiuo atveju pirkėjas privalo atlyginti pardavėjo turėtas būtinas išlaidas, susijusias su sutarties vykdymu iki atsisakymo, jeigu sutartis nenumato ko kita.