Pristatymas visoje Europoje

Gamintojai

Tiesiogiai dirbame su pripažintais Europos ženklais. Platus partnerių asortimentas ir ilgametė mūsų komandos kompetencija padės išpildyti bet kokios apimties projektus. Parenkame baldus projektams pagal pateiktas vizualizacijas, dizainerių projektus. Padedame atsirinkti geriausius variantus didžiulėje pasiūloje. Dirbame su aukštos klasės baldų gamintojais, kurie gali pasiūlyti platų apdailos medžiagą asortimentą ir lanksčias individualios gamybos sąlygas.

EICHHOLTZ – modernios klasikos etalonas. Gamintojas pristato itin platų virš 4000 pozicijų prabangių baldų, šviestuvų, kilimų ir aksesuarų pasirinkimą. Modernus požiūris į klasikos palikimą išskiria šį prekinį ženklą iš daugelio kitų. Tai neišsemiamas įkvėpimo šaltinis interjero kūrėjams. Esame išskirtiniai gamintojo atstovai Lietuvoje.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.eichholtz.com. Ten taip pat rasite detalesnius produktų aprašymus, priežiūros ir montavimo informaciją.

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 20–30 d. d. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.

 

Portugalijoje įsikūręs gamintojas DOMKAPA kelia iššūkį savo komandai sukurti tobulą kasdienį dizaino ir patogumo derinį modernios klasikos mylėtojams. Visos gamybai naudojamos medžiagos yra 100 % portugališkos. Turtinga protėvių gamybos metodų istorija derinama su moderniomis technologijomis, leidžia kurti kruopščiai suprojektuotus gaminius, pasižyminčius neginčijama kokybe, kuri įveikia laiko išbandymą.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.domkapa.com

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 8–10 savaičių. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.

Įsikūrę Porto mieste, Portugalijoje, turintys ilgametę patirtį LASKASAS meistrai dėmesingai projektuoja ir gamina visus baldus. Šis gamintojas daugiausia dėmesio skiria tam, kad viskam suteiktų savitą kūrybinį braižą ir sukurtų aukščiausios klasės modernios klasikos stiliaus dizainą. Individualumas – tai LASKASAS pagrindas, leidžiantis jums pasirinkti būtent tokią baldų išvaizdą, kuri tinka jūsų namams.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.laskasas.com

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 8–10 savaičių. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.

VISUAL COMFORT – aukščiausios kokybės apšvietimo gamintojas iš JAV. Jų asortimentas apima įvairias stiliaus ir kainų kategorijas, tačiau šis ženklas visada išlieka ištikimas gražiam dizainui ir pasaulinio lygio klientų patirčiai. Pagrindinis tikslas – tiekti aukščiausios kokybės ir meistriškumo apšvietimą.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.visualcomfort.com

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 4–6 savaitės. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.

CASTRO LIGHTING prekės ženklas garsėja išskirtinumu, nepaprasta kokybe ir neprilygstamu grožiu. Tobula tradicinių portugališkų technikų, meistriškumo ir meno meistrų sintezė užtikrina ženklo naujoves. Gamintojas nuolat kuria platų įvairių stilių gaminių asortimentą, kad būtų galima idealiai apšviesti bet kokį interjero projektą.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.castrolighting.com

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 6–8 savaitės. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.

„FlexLux“ – įkvepiantis, kokybe dvelkiantis Danijos gamintojas. Ši kompanija siūlo sofas, fotelius ir reguliuojamuosius fotelius – baldus, skirtus tiems, kurie ieško funkcionalumo ir komforto be jokių kompromisų. Derindami itališką estetiką, skandinaviškas naujoves ir daniško dizaino vertybes, „FlexLux“ kuria patrauklius, patogius ir kokybiškus baldus moderniems namams.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.flexlux.com

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 4–6 savaitės. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.

Portugalijoje įsikūręs postmodernus prekės ženklas „Stylish club“ kuria prestižinius baldus ir išskirtinį dizainą. Jų kūriniai įkvėpti rafinuoto ir prabangaus gyvenimo būdo, o tradicijos nuolat interpretuojamos pagal šiuolaikinius ir novatoriškus standartus. Ypatingą dėmesį skirdama kiekvienai medžiagai ir detalei, kompanija „Stylish Club“ kuria unikalaus stiliaus persmelktą interjerą

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.stylishclub.pt

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 8–10 savaičių. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.

NEMO LIGHTING, kurio pagrindinė būstinė yra Milane, tai nuolat augantis apšvietimo sprendimų gamintojas. Įmonė didina savo projektinę veiklą ir įgyja tarptautiniu mastu pripažintą kompetenciją svarbiausiame aukštos klasės mažmeninės prekybos segmente. Šiandien NEMO LIGHTING platina savo gaminius daugiau nei 40 šalių.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.nemolighting.com

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 4–5 savaitės. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.

 

LIANG & EIMIL didžiuojasi kurdami unikalius prabangių baldų, apšvietimo ir aksesuarų dizainus. Įkvepti klasikinio dizaino bei novatoriškų idėjų, LIAN AND EIMIL gaminiai yra skirti papildyti ir patobulinti jūsų interjero viziją. Gamintojas yra pasiryžęs išlaikyti savo konkurencinį pranašumą, kurti naujas kolekcijas, sutelkti dėmesį į klientų poreikius ir užtikrinti puikią kokybę, dizainą ir vertę.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.liangandeimil.com

ASSOULINE – tai Paryžiuje atsiradęs pirmasis prabangus prekės ženklas kultūros srityje. Jis kilo iš noro sukurti naują, šiuolaikišką knygų stilių, kuris geba vizualiai perteikti turtingas istorijas ir įdomius pasakojimus. Vadovaudamiesi aistra žinioms, kultūrai ir kelionėms, ASSOULINE išplėtė savo ženklą iki 1700 knygų ir įkūrė tarptautinių butikų tinklą žymiose pasaulio vietose.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.eu.assouline.com

LECOMFORT – tai įkvepiantis itališkų sofų, lovų ir fotelių gamintojas, kurio kiekvienas gaminys pasižymi unikalia tam tikro stiliaus išraiška. Audinių, spalvų bei prabangios įrangos sintezė leidžia sukurti estetišką LECOMFORT dizaino koncepciją.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.lecomfort.it

OTTIU sukuria neprilygstamą didingumo ir prabangos pojūčio pilną gyvenimo būdą. Nepailstamai rūpindamasis išskirtiniu meistriškumu, gamintojas kviečiančia leistis į laikui nepavaldžią žavesio kelionę. OTTIU Portugalijos meistrai, vedami nepalaužiamo atsidavimo savo amatui, kuria nepakeičiamus šedevrus, kurių kiekviena detalė liudija apie aukščiausią kokybę ir meilę savo gaminiams.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.ottiu.com

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 8–10 savaičių. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.

DAN-FORM garsėja kaip savitą skandinavišką stilių įkūnijantis gamintojas. DAN-FORM – tai danų kilmės ženklas, kuris projektuoja ir gamina aukštos kokybės baldus, įskaitant valgomojo, posėdžių, baro, poilsio, biuro kėdes, fotelius, ir stalus. Jų dizaino gaminiai eksportuojami į daugiau kaip 60 šalių.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.dan-form.com

Siekdama šiuolaikiniame dizaine išryškinti natūralaus akmens grožį,  portugalų įmonė OIA kuria baldus bei aksesuarus, kuriuose sumaniai derinamas kūrybiškumas ir praktinės žinios. Savo klientams OIA garantuoja technologiškai pažangias medžiagas, kuriose harmoningai dera estetika ir funkcionalumas.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.oiadesign.com

SILK-KA gėlių istorija prasidėjo Olandijoje daugiau nei prieš 30 metų, kai jaunas gėlininko sūnus pradėjo kurti dirbtines šilkines gėles. Šios įmonės istorija yra apie aistrą, meistriškumą ir apie tai, kaip išskirtinai tikroviškos yra šios dirbtinės šilko gėlės ir augalai, kurie užsitarnavo savo vardą daugiau nei 75 pasaulio šalyse.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.silk-ka.com

EDG – italų prekės ženklas, garsėjantis išskirtiniais namų dekoro elementais ir plačiu kalėdinių dekoracijų asortimentu. EDG, turintis įspūdingą daugiau kaip 25 000 gaminių kolekciją, įsitvirtino kaip pasaulinis lyderis, siūlantis neprilygstamas dekoracijas, kurios suteiks jūsų interjerui nesenstančio grožio ir šventinio žavesio.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.edg.it

HUDSON VALLEY LIGHTING siūlo platų šviestuvų asortimentą, įkūnijantį kokybę, gražų dizainą ir meistriškumą. Savo dizainuose gamintojas naudoja tiek klasikinius, tiek šiuolaikinius motyvus ir randa tobulą pusiausvyrą tarp senovinio įkvėpimo ir modernaus rafinuotumo. HUDSON VALLET LIGHTING tiki, kad puikus apšvietimas gali ne tik pagražinti bet kokią erdvę, bet ir pagyvinti kiekvieno gyvenimą.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.hvlgroup.com/ 

HMDFURNITURE – portugalų šeimos įmonė, turinti daugiau nei 30 metų patirtį. Gamintojas dirba su geriausiomis žaliavomis, nuolat ieško geriausių medžiagų ir dizaino bei funkcionalumo sprendimų. Vengdami per didelių atsargų ir atliekų, jų gaminiai yra gaminami pagal užsakymą.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: www.hmdfurniture.com

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 8–10 savaičių. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d.

Vermissen – tai nuo 1970 m. veikianti interjero dizaino įmonė, kuri derina savyje išskirtinę kokybę ir įvairius stilius. Įmonė specializuojasi išbaigtų interjero kolekcijų projektavime ir kurime, taip pat gali pasiūlyti daug unikalių, vintažinių ir oriental namų stiliaus elementų, bei stengiasi visada tobulėti, todėl savo partneriams gali pateikti viską, ko reikia nuolat besikeičiantiems jų klientų poreikiams patenkinti.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: https://www.versmissen.nl/ 

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 4–6 savaitės. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.

Elstead lighting  – tai aukštos kokybės apšvietimo sprendimų gamintojas ir platintojas iš Jungtinės Karalystės. Jų asortimentas apima įvairius vidaus ir lauko patalpoms skirtus šviestuvus, kurių dizainas yra įkvėptas klasikinės architektūros. Daugelis Elstead šviestuvų yra gaminami arba apdirbami rankomis naudojant tradicinius įrankius, todėl kiekvienas gaminys yra išskirtinis.

ATRASKITE DAUGIAU. Visas gamintojo asortimentas: https://www.elsteadlighting.com/

PRISTATYMAS. Užsakomųjų prekių pristatymas 4–6 savaitės. Ekspozicijos prekių pristatymas – 1–2 d. d.